O mně

 

 

 

Módní návrhářka Martina Pipková Loudová se proslavila zejména jako autorka společenských šatů pro celou řadu známých tváří. Její kolekce však zahrnují nejen oblečení na významné události, ale také běžnou módu do práce či na volný čas a zakoupíte je hlavně v jejím pražskému butiku ve Westfield Chodov.

Navíc je její velkou devizou zakázkové šití. Jakýkoliv model, který najdete u ní v buticích, vám během pár dní upraví přesně na míru, a nebo navrhne úplně nový model přesně dle vašeho přání a typu postavy, který můžete obléct nejpozději do dvou týdnů od objednání. Jedná se o kvalitní udržitelnou módu, protože střihy jsou nadčasové a materiály kvalitní. Pro navržení vlastní kolekce ji oslovila modelka Aneta Vignerová,
dlouho spolupracovala s operní divou Andreou Kalivodovou, je dvorní návrhářkou moderátorky Milušky Bittnerové, která její modely obléká ve svém pořadu Na Kafeečko a do Víkendové snídaně s Novou.

Mezi její klientky patří i Adéla Gondíková, Markéta Muzikářová, Eliška Bártová, Vendula Pizingerová, Kateřina Bohatová, Ivana Jirešová, Bára Mlejnková či Gabriela Švamberová Dvořáková.

Vytvořila ikonické šaty Evy Burešové na předávání cen Český slavík 2022 se sukní z kohoutího peří a v současné době září Eva Burešová v jejích kostýmech na svém Eva Tour. Často tvoří i kostýmy do videoklipů, na koncertní show nebo pro divadelní hry. Její poslední tvorbou tohoto typu je připravovaný videoklip Báry Basikové.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz